Strona główna Skanuj telefonem! FreeStyle Libre Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
Poniedziałek, 16 września 2019 r. diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
Sklep dla diabetyków
OneTouch Reveal
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny
DME obrzęk plamki
Ciekawostki

Dodaj komentarz
Informacje

KONKURS: Cukrzyca w kobiecym wydaniu, czyli cukrzyca na obcasach!
źródło: info. własne, dodano: 6 września 2019 r.

Konkurs

Zachęcamy do udziału w naszym konkursie, w którym do wygrania są poradniki cukrzycowe dla kobiet! Wystarczy wykonać jedno proste zadanie konkursowe żeby mieć szansę na nagrodę. Do wygrania są trzy sztuki nowego poradnika pt. "CUKRZYCA NA OBCASACH" wydanego przez Wydawnictwo PZWL autorstwa Angeliny Ziembińskiej pod opieką merytoryczną dr hab. n. med. Katarzyny Cyganek. W środku znajdziecie autograf autorki!

Poradnik cukrzycowy dla kobiet napisany prosto i bez nadęcia. Bez straszenia i kolorowania. O cukrzycy takiej, jaka ona jest. O tym jak sobie z nią radzić i nie dać się zwariować. Jeśli sięgasz po tę książkę to znaczy, że masz problem z cukrem. A każdy dzień oprócz poziomu cukru to hormony, emocje, stres, praca, wygląd, przyjaźń, związek, ciąża, macierzyństwo, depresja, odchudzanie, zaburzenia odżywiania, cukrzyca ciążowa, seks, antykoncepcja, alkohol, tatuaże, zabiegi kosmetyczne i wiele innych problemów. To poradnik motywacyjny z przesłaniem, pokazującym, że cukrzyca to nie koniec świata. Trzeba tylko ten swój słodki świat poukładać, zaakceptować chorobę, pogodzić się z rzeczywistością i czerpać z życia pełnymi garściami.

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu na adres konkurs@mojacukrzyca.org odpowiedzi na pytanie: JAKIE "CUKRZYCOWE GADŻETY" ZNAJDZIEMY W TWOJEJ TOREBCE? W e-mailu oprócz odpowiedzi należy podać swoje imię i nazwisko, miasto zamieszkania oraz dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Pełne dane adresowe będzie trzeba podać dopiero po ewentualnym zwycięstwie w konkursie.

Treść zgody do skopiowania: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu udziału w konkursie Dieta i aktywność fizyczna dla zdrowia! (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Na odpowiedzi czekamy od 6 do 13 września 2019 roku. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostaną wybrane trzy osoby, które naszym zdaniem prześlą najbardziej kreatywne propozycje tego, co cukrzycowego można znaleźć w damskiej torebce. Nagrodami w konkursie są trzy sztuki poradnika "Cukrzyca na obcasach" autorstwa Angeliny Ziembińskiej wraz z autografem autorki! Wyniki opublikujemy do dnia 16 września 2019 roku. Zwycięzcy otrzymają również powiadomienia e-mailowe z prośbą o podanie danych do wysyłki nagród. Książki wysyłamy do zwycięzców na nasz koszt.

Więcej informacji o książce znajdziesz tutaj (kliknij).

KONKURS: Cukrzyca w kobiecym wydaniu, czyli cukrzyca na obcasach!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj
i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!


Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: KONKURS: Cukrzyca w kobiecym wydaniu, czyli cukrzyca na obcasach!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Dana Diabecare R
Contour Plus One
Newsletter
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Polecamy
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 13 września 2019 r.

Zadaj pytanie on-line