Strona główna Możesz to robić zdalnie! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo
Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Znajdź swoje leki na KtoMaLek.pl

źródło: informacja partnera, dodano: 19 listopada 2019 r.

ktomalek.plWyszukiwarka KtoMaLek.pl jest platformą działającą w ramach Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia (OSOZ). Daje użytkownikom możliwość sprawdzenia dostępności szukanego leku w pobliskich aptekach oraz jego rezerwacji. Jednak nie jest to jedyna funkcjonalność, z której można skorzystać - serwis oferuje znacznie więcej.

Zalety wyszukiwarki KtoMaLek.pl

KtoMaLek.pl to obecnie największa wyszukiwarka leków w Polsce. Z serwisem współpracuje ponad 8800 aptek, a liczba placówek stale się zwiększa. Wyszukiwarka umożliwia użytkownikom błyskawiczne znalezienie potrzebnego leku w najbliższej aptece stacjonarnej. Dzięki temu rozwiązaniu pacjenci nie muszą poświęcać wielu godzin na krążenie po aptekach i stanie w długich kolejkach. Rozwiązanie to jest szczególnie polecane pacjentom zmagającym się z chorobami przewlekłymi oraz stosującym leki o ograniczonej dostępności, w tym również leki dla cukrzyków.

KtoMaLek.pl jest dostępny dla użytkowników przez całą dobę i można z niego korzystać na komputerze lub na urządzeniach mobilnych - tabletach lub smartfonach. Wystarczy pobrać darmową aplikację dla systemów Android lub iOS.

KtoMaLek.pl - jak to działa?

Serwis KtoMaLek.pl został skonstruowany tak, aby jego obsługa była łatwa dla wszystkich użytkowników, również tych rozpoczynających przygodę z obsługą internetu. Jak szukać leków? Wystarczy podać nazwę miejscowości lub udostępnić swoją lokalizację, a następnie podać nazwę leku, by system wygenerował listę najbliższych aptek posiadających poszukiwany medykament.

Po znalezieniu leku użytkownik może go zarezerwować w wybranej aptece, co daje pewność, że będzie on tam czekał i nikt go w tym czasie nie wykupi. W tym celu należy kliknąć przycisk „zarezerwuj” i poczekać na elektroniczne potwierdzenie rezerwacji od farmaceuty. Gdy taka wiadomość trafi na naszą skrzynkę pocztową, możemy udać się do apteki po odbiór leku.

Dlaczego warto korzystać z KtoMaLek.pl?

Warto wiedzieć, że KtoMaLek.pl to nie tylko wyszukiwarka, a serwis zdrowotny, dający użytkownikom dostęp do szerokiej bazy wiedzy o lekach i zdrowiu. Znajdziemy tu ulotki dostępnych w aptekach leków, wraz z wszystkimi informacjami dotyczącymi składu, dawkowania i możliwych działań niepożądanych, które podane są w przejrzystej formie. Co więcej, w serwisie dostępna jest także baza interakcji, w której użytkownicy mogą sprawdzać interakcje między lekami, leków z alkoholem i żywnością, co jest szczególnie istotne przy przyjmowaniu większej liczby farmaceutyków. W serwisie znajduje się także aktualna lista leków refundowanych, w tym również darmowych leków dla seniorów oraz wykaz leków trudno dostępnych.

Nową funkcjonalnością w serwisie jest platforma Zapytaj Farmaceutę, na której użytkownicy mogą anonimowo zadawać pytania farmaceutom. To wygodne rozwiązanie, gdy mamy wątpliwości co do działania leków diabetologicznych, realizacji e-recepty lub interakcji między stosowanymi lekami. W tym miejscu użytkownicy otrzymają fachową pomoc.

ktomalek.pl


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Znajdź swoje leki na KtoMaLek.pl
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 3 lipca 2020 r.

Zadaj pytanie on-line