Strona główna Możesz to robić zdalnie! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo
Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

XXI Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego

źródło: materiały prasowe, dodano: 26 listopada 2019 r., aktualizacja: 17 marca 2020 r.

Polskie Towarzystwo Diabetologiczne

W imieniu Prezesa i Zarządu Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Pani Profesor Katarzyny Cypryk oraz Pani Profesor Agnieszki Szadkowskiej serdecznie zapraszamy do udziału w XXI Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, który odbędzie się w dniach 14-16 maja 2020 r. Nowy termin: 27-29 sierpnia 2020 r. w Łodzi (EXPO Łódź).

To najważniejsze wydarzenie w polskiej diabetologii, które z roku na rok gromadzi ponad 2000 uczestników z całej Polski. W Łodzi gościć będziemy wykładowców krajowych oraz zagranicznych. Uczestnikami wydarzenia będą diabetolodzy, pediatrzy i interniści, lekarze rodzinni oraz specjaliści z różnych dziedzin medycyny, a także pielęgniarki i pielęgniarze, edukatorzy, diabetycy, psycholodzy, których wkład w holistyczną opiekę diabetologiczną jest niezwykle ważny.

XXI Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego

Cukrzyca została uznana przez Organizację Narodów Zjednoczonych za epidemię XXI wieku, co obrazuje jak ważna jest edukacja medyczna w tym kierunku. To choroba przewlekła, nieuleczalna, która jest społecznym wyzwaniem zarówno dla zespołów terapeutycznych, jak i dla całego systemu zdrowia, choroba niezwykle uporczywa dla pacjentów i ich rodzin.

Uczestnicy Zjazdu otrzymają szansę na zaktualizowanie wiedzy, umiejętności oraz zaznajomienie się z najnowszymi metodami diagnostyki, leczenia a także prewencji cukrzycy. To niezwykle ważne, aby ten temat poruszać w gronie wybitnych specjalistów - w gronie lekarzy, młodych naukowców, pielęgniarek oraz medyków, którzy w swojej codziennej praktyce lekarskiej zmagają się trudnymi przypadkami chorych pacjentów.

Już w maju serdecznie zapraszamy do centralnej części Polski - do Łodzi na wydarzenie które sprawi, że... diabetologia będzie w centrum uwagi.

"Cieszymy się, że nasze miasto już po raz trzeci będzie gospodarzem najważniejszego wydarzenia w życiu zawodowym i naukowym społeczności lekarzy, pielęgniarek, dietetyków, edukatorów oraz przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego i producentów sprzętu medycznego zajmujących się cukrzycą. Po raz kolejny będziemy mieć możliwość poszerzenia naszej wiedzy teoretycznej i praktycznej, wymiany doświadczeń, doskonalenia umiejętności zawodowych. Pomogą nam w tym zaproszeni goście - prof. Kasia Lipska z USA i prof. Michael Nauck z Niemiec oraz wybitni specjaliści, nasi koledzy eksperci w wielu dziedzinach medycznych, którzy zechcieli podzielić się swoją wiedzą." - piszą w liście prof. dr hab. n. med. Katarzyna Cypryk i prof. dr hab. n. med. Agnieszka Szadkowska.

Przy rejestracji do dnia 29.02.2020 obowiązuje niższa opłata rejestracyjna. Opłata zjazdowa obejmuje: udział w sesjach naukowych, wstęp na wystawę sprzętu medycznego i leków, materiały zjazdowe, certyfikat uczestnictwa, udział w uroczystości otwarcia Zjazdu, przerwy kawowe oraz obiadowe.

Na stronie Zjazdu został już zaprezentowany wstępny program wydarzenia. Portal mojacukrzyca.org sprawuje patronat medialny nad XXI Zjazdem Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Strona internetowa: www.21ptd.pl oraz wydarzenie na Facebooku.

Data rozpoczęcia: 14 maja 2020 r.
Data zakończenia: 16 maja 2020 r.
Nowy termin Zjazdu: 27-29 sierpnia 2020 r.
Miejsce: Expo Łódź Sp. z o. o.
Miejscowość: Łódź

XXI Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego

Kontakt z biurem organizacyjnym:
Bachleda Kongresy Eventy Sp. z o. o.
ul. Krupówki 29 | 34-500 Zakopane
NIP: 7361714931, REGON: 122426836
www.bachledakongresy.pl

Kontakt dla Wykładowców oraz Gości Specjalnych
Małgorzata Fijał (gfijal@grupabachleda.pl; tel: +48 882 830 801)

Kontakt w sprawie Patronatów oraz rejestracji Uczestników
Kamila Knap (kknap@grupabachleda.pl; tel: +48 882 830 804)

Kontakt dla Wystawców oraz Sponsorów
Bożena Chowaniec (bchowaniec@grupabachleda.pl; tel: +48 882 830 792)

Kontakt w sprawie zakwaterowania
Anna Chmura (achmura@grupabachleda.pl; tel: +48 882 830 826)

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~hj  IP: 89.76.96.xxx(2019-12-02 22:56:36)
Niech KORPORACJE przestaną truć ludzi to epidemia się skończy.


Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: XXI Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 3 lipca 2020 r.

Zadaj pytanie on-line