Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Hipoglikemia
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Diabetyk - jak żyć? Rusza druga edycja spotkań w Tarnowie

źródło: Słodki Punkt, dodano: 7 listopada 2015 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Tarnowskie Koło DiabetykówNa prośbę wielu tarnowian rusza druga edycja, odbywających się raz w miesiącu, spotkań dla cukrzyków pod nazwą "Diabetyk - jak żyć". W środę 18 listopada zapraszamy do Tarnowskiego Koła Diabetyków Słodki Punkt na pierwsze warsztaty "Kiedy i po co mierzymy cukier". Spotkanie odbędzie się w "Słodkim Punkcie", który znajduje się przy Klubie Seniora, ul. Pułaskiego 92 w Tarnowie.

Zajęcia poprowadzi z ramienia firmy Bayer mgr Teresa Benbenek - Klupa edukator w cukrzycy, diabetyk, która od lat sama choruje na cukrzycę. Początek spotkania o 17:00 w Słodkim Punkcie (budynek CenterMed, ul. Pułaskiego 92). Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału pod numerem telefonu 514 586 342.

Warto, aby na nasze spotkanie przyszły zwłaszcza te osoby, które od niedawna wiedzą, że mają cukrzycę i obawiają się jak dobrze mierzyć cukier - podkreśla Michał Głód - prezes Tarnowskiego Koła Diabetyków "Słodki punkt".

Spotkanie będzie jednym z elementów dużej akcji prozdrowotnej "Razem bijemy Rekord Zdrowia. Mniej cukru - poczuj smak". Od 11 do 21 listopada w różnych miejscach Tarnowa, przy okazji zawodów sportowych czy robienia zakupów, będzie można za darmo sprawdzić poziom cukru i ciśnienie, a w prezencie otrzymać zdrowe jabłko. Głównymi organizatorami akcji są CenterMed, Stowarzyszenie Medycyna Polska, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie i CH MAX.

Diabetyk - jak żyć? Rusza druga edycja spotkań w Tarnowie


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

XXII Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznegomojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Diabetyk - jak żyć? Rusza druga edycja spotkań w Tarnowie
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Nowość!
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 26 lutego 2021 r.

Zadaj pytanie on-line