Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Hipoglikemia
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Światowy Dzień Cukrzycy

Słodkie Tramwaje znowu ruszą na ulice polskich miast

źródło: informacja organizatora, dodano: 8 listopada 2016 r.

Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada razem z mojacukrzyca.org

Diabetycy.euW związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Cukrzycy w trzech polskich miastach: Poznaniu, Warszawie i Krakowie, Ogólnopolska Federacja Organizacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży Chorym na Cukrzycę organizuje akcję społeczną pod nazwą "SŁODKI TRAMWAJ". Tradycyjnie już podczas bezpłatnego przejazdu "Słodkim Tramwajem" będzie można wykonać pomiar cukru we krwi, a także uzyskać porady dotyczące cukrzycy i zdrowego stylu życia od edukatorów diabetologicznych.

Każdy zainteresowany będzie mógł bezpłatnie zmierzyć poziom cukru we krwi, otrzyma także materiały edukacyjne na temat cukrzycy, jej zapobieganiu, możliwych objawach i zagrożeniach, jakie czekają na ludzi w związku z tą podstępną chorobą. W Poznaniu i Warszawie tramwaj wyjedzie w sobotę, 12 listopada, natomiast w Krakowie w poniedziałek, 14 listopada br.

Terminarz akcji:
  • WARSZAWA, 12 listopada 2016 r., w godzinach od 11 do 15, trasa: Ochota - Śródmieście - Praga - Śródmieście - Ochota. Start z Placu Narutowicza.

  • POZNAŃ, 12 listopada 2016 r., w godzinach od 11 do 14, trasa: AWF - Rondo Rataje - Kórnick - Podgórna - Al. Marcinkowskiego - Pl. Wolności - Gwarna - Św. Marcin - Strzelecka

  • KRAKÓW, 14 listopada 2016 r., w godzinach od 11 do 15, trasa: wyjazd z zajezdni Nowa Huta, następnie przejazd wokół krakowskich Plant.

Współorganizatorami akcji są Małopolskie Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą (Kraków), Towarzystwo Pomocy Dzieci Koło Pomocy Dzieciom z Cukrzycą (Poznań) oraz Fundacja dla Dzieci z Cukrzycą (Warszawa).

Partnerami wydarzenia są firmy Ascensia Diabetes Care oraz Novo Nordisk. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli największy portal o cukrzycy w polskim Internecie - mojacukrzyca.org oraz magazyn dla diabetyków - Diabetyk.

Zapraszamy do udziału wszystkie osoby, które chcą sprawdzić swój poziom cukru we krwi, a także wolontariuszy, którzy jak co roku bardzo intensywnie pomagają przy akcji, a także wszystkich zainteresowanych temat cukrzycy! Do zobaczenia w słodkich tramwajach!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

XXII Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznegomojacukrzyca.org - Światowy Dzień Cukrzycy: Słodkie Tramwaje znowu ruszą na ulice polskich miast
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Nowość!
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 26 lutego 2021 r.

Zadaj pytanie on-line