Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo Oferta specjalna!

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo z Jarosławem Jerry Gilewiczem, dziś godz. 20.00

FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Bądź na bieżąco!
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Artykuły

Aukcja charytatywna: Najbardziej cieszą nas zielone

źródło: Fundacja BiRN, dodano: 5 marca 2019 r.

Fundacja Badań i Rozwoju NaukiCzy zastanawiałeś się kiedyś, co kryje się w Twoich tkankach? Odkryj tajemnice ludzkiego organizmu! Fundacja Badań i Rozwoju Nauki wspólnie z Art in House - Dom Aukcyjny i Galeria Online zapraszają na jedyną w swoim rodzaju aukcję charytatywną "Najbardziej cieszą nas zielone". Na licytacji w roli głównej wyspy trzustkowe - naturalne dzieła sztuki, uwiecznione mikroskopem w trakcie prac nad bioniczną trzustką. Aukcja charytatywna odbędzie się 14 marca 2019 roku w sali konferencyjna IChP - Instytut Chemii Przemysłowej w Warszawie przy ul. Rydygiera 8.

Naukowcy Fundacji Badań i Rozwoju Nauki mają nowy cel stworzenie nowoczesnego zaplecza badawczego, które umożliwi realizację kolejnych projektów związanych z biodrukiem tkanek i całych organów. Postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zebrać potrzebne środki. Dochód z aukcji zostanie w całości przeznaczony na rozbudowę Laboratorium Biodruku Tkankowego.

"Innowacyjność projektu bionicznej trzustki polega na zastosowaniu najnowszych technologii, w tym przede wszystkim druku 3D. Przy Państwa wsparciu, środki uzyskane z aukcji zostaną przeznaczone na rozbudowę Laboratorium Biodruku Tkankowego. Gościem honorowym wydarzenia będzie Erik Gatenholm. Założyciel i obecny dyrektor firmy Cellink, która jest jednym ze światowych prekursorów w dziedzinie biodrukowania 3D. Prace przeznaczone na aukcje powstały na bazie zdjęć wysp trzustkowych wykonanych w naszym laboratorium. To, co możecie na nich zobaczyć jest prawdziwym arcydziełem natury." - dr hab. med. Michał Wszoła, chirurg transplantolog, Przewodniczący Rady Naukowej Fundacji Badań i Rozwoju Nauki.

Biodrukowanie 3D to przyszłość współczesnej medycyny, która może odmienić życie wielu pacjentów. Badaniami polskiego ośrodka naukowego zainteresowali się pomysłodawcy i założyciele firmy Cellink, światowego prekursora w dziedzinie biodruku 3D. Erik Gatenholm i Hector Martinez odwiedzą laboratorium Fundacji i wezmą udział w aukcji charytatywnej.

Więcej informacji na stronie www.fundacjabirn.pl/aukcjaJeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Artykuły: Aukcja charytatywna: Najbardziej cieszą nas zielone
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
NOWOŚĆ
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 25 września 2020 r.

Zadaj pytanie on-line