Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo Oferta specjalna!
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Bądź na bieżąco!
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

III Halowe Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Dzieci z Cukrzycą

źródło: info. własne, dodano: 23 września 2019 r.

Polskie Stowarzyszenie Badań i Terapii Cukrzycy u Dzieci oraz Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci z Cukrzycą CukierAsy zapraszają na III Halowe Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Dzieci z Cukrzycą, które odbędą się w dniach 7 i 8 marca 2020 roku w Suchym Lesie koło Poznania.

Cukrzyca to wymagająca choroba. Zarówno od chorego jak i jego opiekunów. Ale nie jest ona i być nie powinna barierą dla sportowych marzeń dzieci, ludzi młodych. Zarówno w naszym kraju jak i całej Europie mamy tego przykłady - ludzi, którzy chorując na cukrzycę sięgali po najwyższe laury, w tym również olimpijskie złoto.

"A teraz my, organizując Turniej chcemy pokazać cukrzycy czerwoną kartkę - i odesłać ją na trybuny. I skoncentrować się na piłkarskiej rywalizacji w duchu fair play, opartej na pozytywnych emocjach dzieci - uczestników zawodów. Nie wynik jest tu przecież najważniejszy. Liczy się przede wszystkim radość młodych zawodników z udziału w zawodach. Mamy nadzieję, że do nas dołączycie!" - czytamy na stronie Organizatora.

W programie oprócz samych halowych Mistrzostw odbędą się także mecze pokazowe oraz gry i zabawy (m.in. escape room). Drużyny mieszane dziewcząt i chłopców zagrają w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2004 - 2007 oraz roczniki 2008 i młodsi. Mistrzostwa odbywać się będą w Hali Gminnego Ośrodka Sportu w Suchym Lesie koło Poznania.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Gośćmi specjalnymi podczas wydarzenia będą Zbigniew Zamachowski i Aleksander Doba.

Strona internetowa: www.cukierasy.com.pl

Na wszystkie pytania związane z Turniejem można uzyskać odpowiedź pod adresem mailowym mikolaj.illukowicz@illukowicz.pl. Istnieje również możliwość kontaktu bezpośredniego pod numerem telefonu +48 601 588 064. Osoba do kontaktu - Mikołaj Illukowicz.

III Halowe Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Dzieci z Cukrzycą


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: III Halowe Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Dzieci z Cukrzycą
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
NOWOŚĆ
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Poniedziałek, 21 września 2020 r.

Zadaj pytanie on-line