Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - spotkanie na żywo w piątek, 15 stycznia o godz. 20.00 z Martą Mandaryną Wiśniewską

źródło: info. własne, dodano: 7 stycznia 2021 r.

Przed nami nowe odcinki programu "Pogadajmy o cukrzycy"! Pierwsze spotkanie po przerwie świąteczno-noworocznej odbędzie się już 15 stycznia 2021 roku, jak zawsze w piątek o godzinie 20:00. Gościem specjalnym odcinka będzie Marta "MANDARYNA" Wiśniewska, tancerka, instruktorka tańca, wokalistka, choreografka, a także osoba z cukrzycą typu 1. Mandaryna opowie o swojej przygodzie z cukrzycą, o tym jak to wszystko się zaczęło, o cukrzycy ciążowej, porozmawiamy także o tańcu, wysiłku fizycznym i o wszystkim co z tym związane. Tradycyjnie już zachęcamy do aktywnego udziału w spotkaniu. Możecie zadawać pytania, komentować i dyskutować z nami na słodkie tematy.

Mandaryna o cukrzycy typu 1 dowiedziała się ponad 17 lat temu kiedy była w ciąży. Informacja o cukrzycy wyjątkowo zaskoczyła wokalistkę, która sądziła, że raczej ma anemię i ogólne osłabienie. Niektóre objawy cukrzycy pojawiały się już wcześniej. Od tego czasu dba o swoja dietę: świadomie wybiera produkty, ćwiczy kilka razy w ciągu tygodnia. Bardzo wspiera ją rodzina. Karierę rozpoczynała jako tancerka i choreografka Ich Troje oraz partnerka lidera zespołu, Michała Wiśniewskiego. W 2004 roku zadebiutowała jako wokalistka, wydając singiel "Here I Go Again". Jej pierwsze dwa albumy studyjne, Mandaryna.com (2004) i Mandarynkowy sen (2005), odniosły sukces, a utwór "Ev’ry Night" stał się przebojem. Latem 2020 ponownie została choreografem koncertowym zespołu Ich Troje. 31 grudnia 2020 roku wystąpiła podczas sylwestrowego koncertu telewizji Polsat Sylwestrowa Moc Przebojów.

Oglądaj na żywo


Spotkanie odbędzie się na żywo już w najbliższy piątek, 15 stycznia 2021 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - spotkanie na żywo w piątek, 15 stycznia o godz. 20.00 z Martą Mandaryną Wiśniewską

O programie "Pogadajmy o cukrzycy"

Spotkania na żywo z cyklu "Pogadajmy o cukrzycy" odbywają się od 13 września 2019 roku. W piątki o godzinie 20.00 Jerzy Magiera, autor portalu mojacukrzyca.org, zaprasza na półtoragodzinne pogadanki o słodkim życiu. Można dowiedzieć się co w ostatnim czasie wydarzyło się w cukrzycowym świecie, jakie mamy nowości. Podczas spotkań prowadzona jest także edukacja cukrzycowa. Jerzy przekazuje ważne informacje przydatne każdemu diabetykowi i osobom interesującym się tematem diabetologii. Bardzo ważny jest interaktywny charakter spotkania. Użytkownicy mogą na żywo komentować wszystkie kwestie i zadawać pytania. Od maja 2020 roku do dyskusji zapraszani są goście specjalni. Podejmowane są różne, ważne tematy z cukrzycowego świata. W studiu "Pogadajmy o cukrzycy" pojawiło się już wiele ciekawych osobowości. Wszystkie dotychczasowe rozmowy można zobaczyć tutaj.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

XXII Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznegomojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - spotkanie na żywo w piątek, 15 stycznia o godz. 20.00 z Martą Mandaryną Wiśniewską
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Nowość!
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 6 maja 2021 r.

Zadaj pytanie on-line