Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo w piątek, 12 marca o godz. 20.00 z Karoliną Piątek

źródło: info. własne, dodano: 9 marca 2021 r.

Tradycyjnie już w piątek zapraszamy na nasz program na żywo "Pogadajmy o cukrzycy". Oprócz nowości z cukrzycowego świata, które zaprezentuje Jerzy Magiera odbędzie się rozmowa z gościem specjalnym. Tym razem do studia zaprosiliśmy Karolinę Piątek, prezesa Fundacji Europejska Klinika Cukrzycy. Z Karoliną pogadajmy o życiu z cukrzycą i o stosowanych terapiach w cukrzycy. Karolina opowie o działaniach, jakie podejmuje Fundacja, w szczególności dowiemy się o wyjątkowej akcji jaką jest Diabetobus. Pogadamy o sytuacji dzieci w szkołach, o posiedzeniach Parlamentarnego Zespołu ds. Cukrzycy okiem uczestnika oraz o tym, jak to jest mieszkać sam na sam w domu - z cukrzycą. Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w spotkaniu!

Fundacja Europejska Klinika Cukrzycy została powołana w 2013 roku przez grupę osób, dla których ważna jest pomoc osobom chorym na cukrzycę oraz edukacja społeczeństwa dotycząca tej coraz częściej występującej choroby. Misją Fundacji jest kompleksowa pomoc osobom chorym na cukrzycę i ich rodzinom m.in. poprzez upowszechnianie wiedzy na temat cukrzycy i przeprowadzania badań profilaktycznych w społeczeństwie. Największym projektem fundacji jest DIABETOBUS - mobilna klinika cukrzycy, w którym przeprowadzane są badania poziomu cukru we krwi oraz ciśnienia tętniczego. Odbywają się tam rozmowy z dietetykiem, psychologiem, lekarzem bądź edukatorem. W sumie przebadano już 25 tysięcy osób na największych akcjach w Polsce. Oprócz tego Fundacja organizuje konferencje zarówno dla lekarzy, jak i dla pacjentów z zakresu diabetologii i zdrowego trybu życia.

Oglądaj na żywo


Karolina Piątek piastuje obecnie stanowisko prezesa Fundacji, a przede wszystkim jest edukatorem diabetologicznym. Ukończyła studia na kierunku filologia angielska, a obecnie kształci się w zakresie wykonywania specjalistycznych tłumaczeń medycznych i prawniczych. Zawodowo jest lektorem języka angielskiego i tłumaczem. Interesuje się nowoczesnymi technologiami w cukrzycy i tematyką psychologii. Jest członkiem International Society for Pediatric and Adolescent Diabetes (ISPAD). Karolina bierze aktywny udział w sympozjach i konferencjach diabetologicznych, gdzie zdobywa nową wiedzę, którą później dzieli się z innymi osobami.

Spotkanie odbędzie się na żywo już w najbliższy piątek, 12 marca 2021 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo w piątek, 12 marca o godz. 20.00 z Karoliną Piątek

O programie "Pogadajmy o cukrzycy"

Spotkania na żywo z cyklu "Pogadajmy o cukrzycy" odbywają się od 13 września 2019 roku. W piątki o godzinie 20.00 Jerzy Magiera, autor portalu mojacukrzyca.org, zaprasza na półtoragodzinne pogadanki o słodkim życiu. Można dowiedzieć się co w ostatnim czasie wydarzyło się w cukrzycowym świecie, jakie mamy nowości. Podczas spotkań prowadzona jest także edukacja cukrzycowa. Jerzy przekazuje ważne informacje przydatne każdemu diabetykowi i osobom interesującym się tematem diabetologii. Bardzo ważny jest interaktywny charakter spotkania. Użytkownicy mogą na żywo komentować wszystkie kwestie i zadawać pytania. Od maja 2020 roku do dyskusji zapraszani są goście specjalni. Podejmowane są różne, ważne tematy z cukrzycowego świata. W studiu "Pogadajmy o cukrzycy" pojawiło się już wiele ciekawych osobowości. Wszystkie dotychczasowe rozmowy można zobaczyć tutaj.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

XXII Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznegomojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - na żywo w piątek, 12 marca o godz. 20.00 z Karoliną Piątek
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Nowość!
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 7 maja 2021 r.

Zadaj pytanie on-line