Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo z Karoliną Klewaniec, dzisiaj o godz. 20.00

FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo w piątek, 19 marca o godz. 20.00 z Weroniką Burkot

źródło: info. własne, dodano: 16 marca 2021 r.

W programie "Pogadajmy o cukrzycy" możecie spotkać wyjątkowych gości - łączy ich wszystkich jedno: cukrzyca. Tak będzie i tym razem. Do studia zaprosiliśmy Weronikę Burkot, autorkę bloga Blue Sugar Cube i jednocześnie artystkę, która tworzy m.in. cukrzycowe grafiki, poprzez które wyraża swoje życie z cukrzycą. Porozmawiamy o cukrzycy i życiu diabetyka w Belgii, o działalności artystycznej, o projekcie Type1EU i akcji zwracającej uwagę na ilość śmieci, jakie produkują użytkownicy cukrzycowego sprzętu. Dowiemy się, jak wygląda sytuacja diabetyków na świecie i czy w Polsce rzeczywiście mamy powody do narzekania.

Weronika Burkot na cukrzycę typu 1 choruje od ponad 26 lat. Pochodzi z Polski, ale aktualnie żyje i mieszka w Belgii. W 2013 roku stworzyła bloga pod nazwą "Blue Sugar Cube". Blog ma inspirować, motywować i wspierać społeczność diabetologiczną. Weronika jest bardzo aktywnym międzynarodowym przedstawicielem cukrzycowej społeczności. Posiada doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania, pedagogiki i marketingu internetowego, a także doświadczenie we wszystkich tych dziedzinach. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Odbyła także 6-miesięczny staż w europejskim biurze Międzynarodowej Federacji Diabetologicznej (IDF Europe) w Brukseli.

Oglądaj na żywo


Weronika Burkot jest oddanym działaczem społecznym. Regularnie bierze udział w wielu kampaniach i programach oraz prowadzi projekty według własnego pomysłu. Tworzy cukrzycowe ilustracje, poprzez które wyraża swoje życie z cukrzycą. W ostatnim czasie stworzyła akcję Type1EU, gdzie podejmowano już temat cukrzycowych śmieci, dostępu dla wszystkich do ciągłego monitoringu glikemii, czy też problemów z dostępnością insuliny na świecie.

Spotkanie odbędzie się na żywo już w najbliższy piątek, 19 marca 2021 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo w piątek, 19 marca o godz. 20.00 z Weroniką Burkot

O programie "Pogadajmy o cukrzycy"

Spotkania na żywo z cyklu "Pogadajmy o cukrzycy" odbywają się od 13 września 2019 roku. W piątki o godzinie 20.00 Jerzy Magiera, autor portalu mojacukrzyca.org, zaprasza na półtoragodzinne pogadanki o słodkim życiu. Można dowiedzieć się co w ostatnim czasie wydarzyło się w cukrzycowym świecie, jakie mamy nowości. Podczas spotkań prowadzona jest także edukacja cukrzycowa. Jerzy przekazuje ważne informacje przydatne każdemu diabetykowi i osobom interesującym się tematem diabetologii. Bardzo ważny jest interaktywny charakter spotkania. Użytkownicy mogą na żywo komentować wszystkie kwestie i zadawać pytania. Od maja 2020 roku do dyskusji zapraszani są goście specjalni. Podejmowane są różne, ważne tematy z cukrzycowego świata. W studiu "Pogadajmy o cukrzycy" pojawiło się już wiele ciekawych osobowości. Wszystkie dotychczasowe rozmowy można zobaczyć tutaj.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

XXII Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznegomojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - na żywo w piątek, 19 marca o godz. 20.00 z Weroniką Burkot
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Nowość!
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 7 maja 2021 r.

Zadaj pytanie on-line